Нарада Печенізького селищного голови

Нарада Печенізького селищного голови

З КЕРІВНИКАМИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАЙОНУ

ПРО СТАН ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ ГРОМАДИ ТА ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ ГОВОРИЛИ ПІД ЧАС НАРАДИ ОЛЕКСАНДР ГУСАРОВ ТА КЕРІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ПЕЧЕНІЖЧИНИ

Освітня галузь громади налічує чотири загальноосвітні заклади, у двох з яких функціонує відділення дошкільнят, а також чотири дитячі садки та два заклади позашкільної освіти – дитячо-юнацьку спортивну школу й центр дитячої та юнацької творчості.

Про організацію виховної роботи в закладах освіти, стратегічне планування розвитку закладів, основні потреби для створення нового освітнього середовища, а також про інформаційну відкритість і прозорість у роботі відділу освіти, молоді та спорту, закладів освіти та комунікацію освітян з громадськістю говорили під час робочої наради, яку провів Олександр Гусаров.

Керівники закладів, які попередньо у своїх колективах обговорили питання порядку денного наради у селищного голови, доповіли про ситуацію в кожному закладі, проаналізувавши питання освітнього процесу, виховної роботи, матеріального забезпечення, господарські проблеми, інші.

«Освіта – саме той напрямок, який вимагає стратегічного підходу до вирішення проблемних питань. Спільно визначаємо напрямки роботи та бачення того, що повинно бути зроблено для підтримки закладів освіти, діяльності педагогів та комфорту дітей. Разом плануємо можливості для покрокового розв’язання питань функціонування освітньої галузі», – відзначив селищний голова Олександр Гусаров.

Альбом: Нарада Печенізького селищного голови
Web-адреса: zdo2.pech-vo.gov.ua/news/id/357 | Переглядів: 104Дата публікації: 13:17 11.01.2022

Старикова Катерина Вікторівна

Подій не заплановано