у нашому закладі

День соборності відзначить
Український весь народ,
Кожен українець щастя
У це свято нехай знайде,
Згадаймо ми сьогодні разом
Про єдність всієї країни,
Світ панує нехай в Україні,
І не буде нехай війни!

Сьогодні, у час взаємопроникнення різних культур, важливо берегти свою національну неповторність, духовний зв'язок між поколіннями, моральні цінності, які крізь віки проніс наш  український народ і, звісно, - любов до України.

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно - Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року в Києві.

У нашому закладі також  відзначали День Соборності України.

На занятті «Моя Україна –  у серці єдина» вихователь пояснила малечі значення слова «соборність» та здійснила разом з ними невеличкий екскурс у минуле, аби в цікавій формі ознайомити дітей з подіями, що передували об’єднанню України. Прочитала вірш Володимира Сосюри «Любіть Україну».

А символічним та головним став  «ланцюг єдності» у формуванні якого взяли участь усі, узявшись за руки. Діти по черзі описували свої відчуття, а вихователь підвела  малечу до висновку, що як всі разом ми почуваємося захищеними та впевненими, так і наша соборна Україна процвітатиме лише за умови єднання не лише її земель, а й нас, українців.

Альбом: День Соборності України
Web-адреса: zdo2.pech-vo.gov.ua/news/id/398 | Переглядів: 60Дата публікації: 10:25 25.01.2022

Старикова Катерина Вікторівна

Подій не заплановано